Гітара
(класична, акустика, електрогітара, бас, укулеле)
В програму навчання входить:
Освоєння всіх технік гри
Акорди, перебор, риф, бій
Розвиток слуху, відчуття ритму
Правильне звуковидобування
Сольфеджіо/музична теорія
Читання табулатури/нот з листа
Робота з вашим репертуаром
Виступи на концертах/квартирниках
Як проходить пробний урок?
Пробний урок триває 30 хв - ви знайомитесь з педагогом та студією, розказуєте про свої цілі та побажання. Далі вправи на розігрів, педагог визначає ваш рівень та відповідно до цього розробляє індивідуальну програму навчання.
Скільки триває заняття?
Індивідуальне заняття триває 50 хв
Якщо мені вже за 30, чи можу я навчитися грати?
Звісно! Ніколи не пізно здійснити мрію, тим паче в дорослому віці люди ставляться до процесу навчання більш серйозно та усвідомлено, мають чіткі цілі.
Якщо в мене нема фортепіано/гітари, чи є сенс ходити на заняття?
Наша студія оснащена всіма необхідними інструментами для занять. Наявність власного - бажано, але не обов’язково. Якщо ж у вас є свій інструмент - це просто прискорить процес навчання. Також в нашій студії є можливість оренди кабінету для самостійної роботи.
Скільки часу знадобиться, щоб навчитися грати на інструменті/співати?
Усе дуже індивідуально, для кожного учня розробляється унікальна програма занять, відповідно до його рівня, цілей та потреб. Також велику роль відіграє мотивація учня, систематичність занять та старанність. 
Чи є якісь критерії відбору?
В нашій студії навчаються усі бажаючі, абсолютно з будь-якого рівня. Головне - це ваше бажання та готовність сумлінно працювати. Якщо вам здається, що у вас абсолютно нема ні голосу, ні слуху, ні відчуття ритму, то вам лише здається:) Наші коучі допоможуть розвинути усі необхідні навички!
Чи проводите ви концерти/квартирники?
Так, звісно! Обожнюємо наші музичні вечори - знайомимо вас, мотивуємо, надихаємо)